Kuracje i zabiegi

Zdrowie
Zdrowie
Zdrowie
Kompleks rekreacyjno-rehabilitacyjny

Wszyscy wiemy, jak ważnym czynnikiem w naszym życiu jest zdrowie oraz dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne. Dlatego St. Lukas Medical & SPA zapewnia gościom pełną obsługę kuracyjną. Nasze Centrum Terapeutyczne, połączone windami wprost z piętrami, to miejsce do którego przywiązujemy szczególną wagę.

/galeria#spa
Zapraszamy
Zapraszamy
Zapraszamy
Nasi specjaliści

Do Państwa dyspozycji stawiamy wykwalifikowany personel terapeutyczno-medyczny, który najpierw zaproponuje wybrane i najbardziej dla Państwa odpowiednie zabiegi, a później wykona je w doskonale wyposażonych salach zabiegowych i odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości.

Kuracje
Kuracje
Kuracje
Zdrowie jest najważniejsze

Przed skorzystaniem z zabiegów, zapraszamy Państwa na konsultację teraputyczną, w trakcie której ustalony zostanie indywidualny plan kuracyjny.

Oferujemy następujące zabiegi kuracyjne:
4-komorówka, elektroterapia, jonoforeza, ultradźwięki,okłady fango, inhalacje, hydromasaż, masaż wirowy rąk, masaż wirowy nóg, okłady borowinowe, kąpiel borowinowa, kąpiel perełkowa, lampa sollux, pole magnetyczne, laser, krioterapia, mechaniczny drenaż limfatyczny, hydro-jet, grota solna.

Basen
Basen
Basen
Basen
Relaks i aktywność

W najniższej kondygnacji ośrodka wybudowano basen o długości 12m, 4,5m szerokości i 1,30m głębokości z krystalicznie czystą wodą, który jest do Państwa dyspozycji przez cały okres pobytu w godzinach 07:00 - 22:00 oraz sauny (sucha i infrared) czynne w godzinach 17:00 - 22:00. Wyjątkowy wystrój wnętrza, kojarzący się z rzymskimi łaźniami zapewnia relaks i wyciszenie, zaś pastelowe barwy świateł, działają kojąco na zmysły.
Obok basenu można się zanurzyć w jacuzzi. Ciepła woda i hydromasaż, zdejmą z ciała obciążenia całego dnia, a dodatkowo działają leczniczo na tkanki, przemianę materii i wspomagają pracę układu krążenia.

Newsletter
Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy