Aktywności

Atrakcje
Atrakcje
Atrakcje
Atrakcje
W obiekcie

Dla umilenia pobytu gości organizujemy koncerty muzyki klasycznej, pokazy slajdów, wieczorki folklorystyczne oraz taneczne. Przy dobrej muzyce i drinkach spędzą Państwo przyjemnie czas. Polecamy także nasz kącik gier z bilardem.
Obok restauracji znajduje się taras. Przy ładnej pogodzie można tam podziwiać piękne widoki. Obsługa poda Państwu chłodne napoje, bądź zaproponuje obiad z restauracyjnego menu.

Góry Izerskie
Góry Izerskie
Góry Izerskie
Piękno regionu

Nad Świeradowem Zdrój, roztaczają swoje ramiona przepiękne Góry Izerskie, które mimo wysokich szczytów, są przyjazne dla turystów, z racji łagodnych szlaków, po których wędrować może właściwie każdy. Nad miastem góruje SUPERNOWOCZESNA KOLEJ GONDOLOWA NA STÓG IZERSKI oddalona o ok. 1 km od ośrodka St.Lukas. Zimą to prawdziwy raj dla narciarzy (trasa 2500 m - naśnieżana i oświetlana po zmroku) oraz dla snowboardzistów (snowpark). W porze letniej gondola urozmaica wycieczki zarówno turystom pieszym, jak i rowerowym.

Aktywnie
Aktywnie
Aktywnie
Aktywnie
Aktywnie
Aktywny wypoczynek

Góry Izerskie i Karkonosze stwarzają wiele możliwości aktywnego spędzania czasu zarówno zimą jak i latem. Proponujemy wycieczki piesze lub rowerowe, zimą - narciarstwo biegowe i zjazdowe. Możemy także zorganizować atrakcyjny przejazd bryczką lub w zimie saniami.

Singltrek
Singltrek

Nowością w Górach Izerskich są trasy rowerowe Singltrek - pierwsza w Europie sieć leśnych ścieżek rowerowych. Są to wąskie, naturalne ścieżki, projektowane i budowane z myślą o poszanowaniu przyrody. Ogólna drugość wszystkich tras na pograniczu polsko-czeskim wynosi obecnie ok. 60 km i posiada 4 stopnie trudności. Jazda po singltrekach  przyniesie zatem satysfakcję również mniej doświadczonym rowerzystom i małym dzieciom.

Historia
Historia
Historia
Śladem Izerskich Tajemnic

W tym roku zostanie ukończony projekt „Śladem Izerskich Tajemnic” zakładający wytyczenie szlaku turystycznego, który odkrywa historie i legendy związane ze Świeradowem. W najciekawszych miejscach na szlaku, usytuowano 11 kamieni-głazów, z czego jeden z nich znajduje sie na terenie naszego obiektu. Na każdym z nich została wygrawerowana płaskorzeźba z symbolem atrakcji i jej nazwą, oraz tajemniczym hologramem.
W celu promocji szlaku i zachęty do jego zwiedzania, przygotowano górską zabawę, polegającą na odwiedzeniu wyznaczonych punktów i odrysowaniu tajemniczych hologramów.

Newsletter
Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy